Sazinieties ar mums

Jums ir jautājumi par auto iegādi, finansējuma saņemšanu vai automašīnas pārdošanu – nosūtiet mums jautājumu, ierosinājumu vai atsauksmi, izmantojot veidni, kas pieejama zemāk.

Uzrakstiet mums ziņu, un tuvākajā laikā mēs atbildēsim uz Jūsu pieteikumu, ja tas tiks saņemts darba dienās darba laikā. Pretējā gadījumā mēs ar Jums sazināsimies nākamajā darba dienā.

    Par mums

    SIA “ET AUTO” piedāvā mazlietotas automašīnas no Eiropas. Visas mūsu automašīnas tiek iegādātas un apkalpotas pie sertificētiem auto dīleriem, tāpēc varam garantēt, ka automašīnas, ko piedāvājam, ir koptas, lieliskā tehniskā stāvoklī un ar pārskatāmu vēsturi.

    Mūsu auto placis Jelgavā Jums pavērs lielisku iespēju atrast sev vēlamo auto. Tā kā vēlamies, lai Jūs būtu pārliecināti par savu izvēli, uz vietas būs pieejams profesionāls krāsas biezuma mērītājs, kā arī droši varēsiet automašīnu pārbaudīt jebkurā servisā.

    Ja esošais piedāvājums neatbilst Jūsu vēlmēm, sazinieties ar mums, mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto auto tieši pēc vēlamajiem kritērijiem.

    Mūsu galvenais mērķis ir veidot lielisku sadarbību ar klientiem. Lai ir vēlme atgriezties!